Tenis Kortları

Sektörde köklü bir lider olan Avengrass, tenis deneyiminizi geliştirecek birinci sınıf tenis kortları sağlama konusunda uzmanlaşmıştır. Tenis kortlarımız, sporun zorlu gereksinimlerini karşılayan yüksek performanslı bir oyun yüzeyi sunmak üzere ustalıkla tasarlanmıştır. Avengrass\'tan bekleyebileceğiniz hassasiyet, tutarlılık ve uzun ömürlülük, kortlarımızı rekabetçi etkinlikler, kulüpler ve amatör oyuncular için ideal seçenek haline getirmektedir.

https://www.avengrass.com.tr/resimler/ozellik/feature-1698223584.png

Uluslararası Standartlar

https://www.avengrass.com.tr/resimler/ozellik/feature-1698223697.png

Dayanıklılık

https://www.avengrass.com.tr/resimler/ozellik/feature-1698223772.png

Daha Az Yaralanma Riski

https://www.avengrass.com.tr/resimler/ozellik/feature-1698223864.png

Yüksek Performans

https://www.avengrass.com.tr/resimler/ozellik/feature-1698224013.png

4 Mevsim Uygunluk

https://www.avengrass.com.tr/resimler/ozellik/feature-1698224073.png

4 Mevsim Uygunluk

https://www.avengrass.com.tr/resimler/ozellik/feature-1698224073.png

4 Mevsim Uygunluk

https://www.avengrass.com.tr/resimler/ozellik/feature-1698224149.png

Kolay Bakım & Onarım

  • Avengrass tenis kortlarında, gerçek çim veya toprak kortların hissine ve işlevselliğine çok benzeyen bir oyun yüzeyi oluşturmak için modern suni çim teknolojisi kullanılır. Bu son teknoloji yüzey, güvenilir top zıplamasını ve oyuncu konforunu garanti eder.
  • Tenis kortlarımız son derece dayanıklıdır ve oyunun gereksinimlerini karşılayacak şekilde tasarlanmıştır. Sık kullanıma, zorlu oyunlara ve çeşitli hava koşullarına dayanacak şekilde üretilmiş olup az bakımla uzun bir kullanım ömrü sağlarlar.
  • Avengrass, tenis kortlarını belirli gereksinimleri karşılayacak şekilde tasarlamanın değerinin bilincindedir. Özelleştirme araçlarımız, seçtiğiniz çim renkleri, kort işaretleri ve logo yerleşimleri de dahil olmak üzere benzersiz ve uzman görünümlü bir tenis kortu tasarlamanıza olanak tanır.
  • Oyuncu güvenliği son derece önemlidir. Avengrass tarafından yapılmış tenis kortları, oyuncu güvenliği göz önünde bulundurularak inşa edilir ve oyun sırasında meydana gelebilecek yaralanma olasılığını azaltmaya yardımcı olmak için şok emici alt katmanlara sahiptir.
  • Avengrass tenis kortları en az bakım gerektirecek şekilde yapılmıştır. Çukurlar, boş alanlar ve pürüzlü yüzeyler gibi sorunlara karşı dayanıklı oldukları için daha az bakım gerektirirler.
  • Tenis kortlarımız, en yüksek kalite ve standardı garanti etmek amacıyla Türkiye Tenis Federasyonu (TTF) ve Uluslararası Tenis Federasyonu (ITF) standartlarına titizlikle uyarlanmıştır.

SIKÇA SORULAN SORULAR

Avengrass tenis kortlarının geleneksel kort yüzeylerinden farkı nedir?
En uygun tenis kortu maliyeti nasıl hesaplanır?
Avengrass tenis kortunun kullanım ömrü nedir?
Avengrass tenis kortlarını belirli zevklere veya markalara uyacak şekilde değiştirebilir mi?
Tenis oyuncuları Avengrass kortlarında güvende mi?
Avengrass tenis kortlarının bakımı ne sıklıkla yapılmalıdır?

KULLANIM ALANLARIMIZ

Amerikan Futbolu

Avengrass futbol sahaları, rekabet ve stratejinin sorunsuzca bir araya geldiği ideal alanlardır. Altyapıyı ve drenaj sistemini verimli bir şekilde kurarız ve inovasyonlarımızla geliştirdiğimiz kaliteli ürünleri bütçe dostu fiyatlarla sunarız. Altyapı bir kez tamamlandığında, üst düzey yapay çimleri kurarız. Premium doldurma malzemelerimizin seçimi, çimin dayanıklılığını ve spor konforunu artırır. Futbol sahaları tasarımı ve inşaatı konusunda öncü bir şirket olarak, Avengrass, sporun heyecanını ve çetin rekabetini sahanızın her santimine getirir.

Futbol Sahaları

Sektörün liderlerinden biri olan Avengrass yüksek kaliteli futbol sahaları sağlama konusunda uzmandır. Futbol sahalarımız kalitenin bir kanıtıdır; en yüksek performans, güvenlik ve sürdürülebilirlik kriterlerini karşılamak üzere hassas bir şekilde tasarlanmış ve üretilmiştir. İster profesyonel futbol için son teknoloji bir saha, ister amatör futbol için parlak ve uzun ömürlü bir saha arıyor olun, Avengrass\\\\\\\'tan en iyisinden daha azını bekleyemezsiniz. Avengrass futbol sahaları oyununuzu geliştirmenize yardımcı olacaktır.