En İyi Avengrass

Bakım

Sadece mükemmel bir zeminle tamamlanan ve teslim edilen bir spor sahası veya peyzaj projesi sona ermez! Ayrıca, sahanın performansını her zaman en yüksek seviyede tutma görevimizdir! Uzmanlarımız, sahanın her zaman konforlu ve güvende kalması için düzenli bakım hizmetleri sunar.

Spor tesislerinde ve peyzaj alanlarında her zaman mükemmel bir görünüm elde edebilir ve tesislerinizin kalitesini Avengrass kalite iyileştirme ve bakım hizmetleri ile sürdürebilirsiniz. Avengrass uzmanları tarafından sunulan yeterli bakım hizmetleri, hizmet anlayışımızın bütüncül bakış açısının doğal bir sonucudur.

İlk uygulamadan sonra, uzun süre dayanıklı yapay çimimizin görünümünü ve performansını sürdürmek ve sunduğu konforu sağlamak için her zaman yanınızdayız.

Bakım hizmetlerimizi karşılamak ve yapay çim alanlarınızın ömrünü uzatmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Avengrass, ürettiği yapay çimin üst ve alt kısımlarında yenileme veya tamir parçalarına ihtiyaç duyulan alanlarda onarım hizmetleri sunarak yapay çimini her zaman ilk günkü gibi görünmesini sağlar.

Stadyum çimi, astroturf çimi veya peyzaj çimi olsun; Profesyonel ekibiyle, m2 alanı ne olursa olsun, müşterilerine güvenli ve konforlu bir şekilde tüm bakım hizmetlerini sunar.

Servislerimiz

Tasarım

Sahip olduğumuz uzmanlıkla kişisel ve ortak kullanım alanlarını daha doğal ve güvenli yaşam alanlarına dönüştürecek tasarımlar gerçekleştiriyoruz.

Kurulum

Yüksek teknoloji ve güçlü üretim ağı sayesinde Avengrass, yılda 5 milyon m2 spor ve peyzaj alanını yapay çim haline dönüştürme ve kurma kapasitesine sahiptir.