Kriket Sahaları

Kriket sahaları inşa etme ve kurma konusunda lider bir firma olarak Avengrass, yüksek kaliteli malzemeler ve uzman işçilik sayesinde her türlü kriket sahası ihtiyacınızı karşılar. Avengrass sahaları, tüm seviyelerdeki oyuncular ve kulüpler için idealdir. Sahalar, rekabetçi bir oyun için gerekli olan tüm özelliklere sahiptir. Ayrıca, dayanıklılığı sayesinde uzun yıllar boyunca güvenli bir şekilde kullanılabilir. Kriket oyununuzun her yönünü geliştirmeye adanmışlığı, doğruluğu ve güvenilirliği için Avengrass’a güvenebilirsiniz.

https://www.avengrass.com.tr/resimler/ozellik/feature-1698223618.png

Uluslararası Standartlar

https://www.avengrass.com.tr/resimler/ozellik/feature-1698223727.png

Dayanıklılık

https://www.avengrass.com.tr/resimler/ozellik/feature-1698223804.png

Daha Az Yaralanma Riski

https://www.avengrass.com.tr/resimler/ozellik/feature-1698223909.png

Yüksek Performans

https://www.avengrass.com.tr/resimler/ozellik/feature-1698224092.png

4 Mevsim Uygunluk

https://www.avengrass.com.tr/resimler/ozellik/feature-1698224206.png

Kolay Bakım & Onarım

  • Kriket sahalarımız, oyun performansını arttırır, böylece hem bowler'lar hem de bastmen'ler en iyi performanslarını sergileyebilirler.
  • En yüksek kalite olan ürünlerdendir. Avengrass kriket sahalarının çimlerinin sık ve düzgün kaplaması sayesinde saha, hızlı ve pürüzsüz bir oyun yüzeyi sunar.
  • Kriket sahalarında basitçe fark edilebilen sınır ipleri ve işaretlemeler kullanır, bu da alan içindeki doğruluğu artırır ve seyircilere sınır çizgisini net bir şekilde görme imkanı sağlar.
  • Kriket sahalarımızdaki şok emici yüzeyler, oyuncuların oynarken yaşadıkları sakatlık riskini azaltarak oyunlarına odaklanmalarına yardımcı olur.
  • Avengrass'ın özelleştirme seçenekleri sayesinde benzersiz ve profesyonel bir kriket sahası inşa edebilirsiniz. Bu seçenekler, marka fırsatları, görüntü ekranları ve pavilyon tasarımları gibi özelleştirme imkanlarını içerir.

SIKÇA SORULAN SORULAR

Avengrass kriket sahalarını diğer kriket sahalarından ayıran şey nedir?
Avengrass sahalarında profesyonel ve amatör kriket oyunları oynanabilir mi?
Avengrass kriket sahalarındaki oyunculara nasıl güvenli bir ortam sağlıyor?
Avengrass kriket sahalarını belirli proje spesifikasyonlarına veya markalamaya uyacak şekilde değiştirmek mümkün mü?
Avengrass kriket sahalarının bakımı ne sıklıkla yapılmalıdır?

KULLANIM ALANLARIMIZ

Amerikan Futbolu

Avengrass futbol sahaları, rekabet ve stratejinin sorunsuzca bir araya geldiği ideal alanlardır. Altyapıyı ve drenaj sistemini verimli bir şekilde kurarız ve inovasyonlarımızla geliştirdiğimiz kaliteli ürünleri bütçe dostu fiyatlarla sunarız. Altyapı bir kez tamamlandığında, üst düzey yapay çimleri kurarız. Premium doldurma malzemelerimizin seçimi, çimin dayanıklılığını ve spor konforunu artırır. Futbol sahaları tasarımı ve inşaatı konusunda öncü bir şirket olarak, Avengrass, sporun heyecanını ve çetin rekabetini sahanızın her santimine getirir.

Futbol Sahaları

Sektörün liderlerinden biri olan Avengrass yüksek kaliteli futbol sahaları sağlama konusunda uzmandır. Futbol sahalarımız kalitenin bir kanıtıdır; en yüksek performans, güvenlik ve sürdürülebilirlik kriterlerini karşılamak üzere hassas bir şekilde tasarlanmış ve üretilmiştir. İster profesyonel futbol için son teknoloji bir saha, ister amatör futbol için parlak ve uzun ömürlü bir saha arıyor olun, Avengrass\\\\\\\'tan en iyisinden daha azını bekleyemezsiniz. Avengrass futbol sahaları oyununuzu geliştirmenize yardımcı olacaktır.