Çevre Düzenleme - Peyjaz Çimi

Avengrass, peyzaj sektöründe tanınmış bir liderdir ve yaşam alanlarınızı huzurlu bir atmosfere kavuşturan muhteşem dış mekan peyzajları tasarlamada uzmanlaşmıştır. Uzmanlık alanımız, mükemmel şekilde planlanmış bahçelerden yeşil alanlara ve son teknoloji peyzaj mimarisine kadar geniş bir yelpazeyi kapsar. Avengrass’i tercih ettiğinizde hassasiyet, doğal güzellik ve dış mekan alanlarınızı en üst potansiyeline yükseltme taahhüdünün sorunsuz bir karışımını bekleyebilirsiniz.

https://www.avengrass.com.tr/resimler/ozellik/feature-1698223642.png

Uluslararası Standartlar

https://www.avengrass.com.tr/resimler/ozellik/feature-1698223667.png

Dayanıklılık

https://www.avengrass.com.tr/resimler/ozellik/feature-1698223829.png

Daha Az Yaralanma Riski

https://www.avengrass.com.tr/resimler/ozellik/feature-1698223931.png

Yüksek Performans

https://www.avengrass.com.tr/resimler/ozellik/feature-1698223978.png

4 Mevsim Uygunluk

https://www.avengrass.com.tr/resimler/ozellik/feature-1698224232.png

Kolay Bakım & Onarım

 

  • Avengrass, her müşterinin ihtiyaçlarına ve tercihlerine özel olarak tasarlanmış peyzaj tasarımları sunar. Ekibimiz, müşterilerle doğrudan çalışarak, onların vizyonlarına uygun muhteşem dış mekanlar tasarlar.
  • Peyzajınızın estetik, kullanım ve sürdürülebilirlik arasındaki ideal dengeyi yakaladığından emin olmak için geniş bir bitki, ağaç ve çalı türü seçimini dikkatle yapar ve kaynak sağlarız. Bitki seçimindeki uzmanlığımız, dış mekan alanınızın estetiğini genel olarak artırır.
  • Avengrass, peyzaj tasarımına yollar, avlular ve su özellikleri gibi son teknoloji sert zemin bileşenlerini entegre etme konusunda uzmanlaşmıştır. Bu bileşenler, dış mekan ortamlarına daha fazla kullanışlılık, tarz ve kişilik katar.
  • Çevresel sorumluluk önemli bir konudur. Sürdürülebilirliği teşvik etmek ve çevreye olan olumsuz etkilerini azaltmak amacıyla Avengrass, su tasarrufu sağlayan sulama sistemleri ve yerel bitki seçimleri gibi çevre dostu peyzaj tekniklerini kullanır.
  • Peyzaj alanınızın iç açıcı görünmesini sürdürmek için Avengrass, sürekli bakım ve bakım hizmetleri sunar. Dış mekan alanınızın güzel ve uzun ömürlü olmasını sağlamak için mevsimsel bakım programları, budama ve rutin bakım hizmeti sağlarız.

SIKÇA SORULAN SORULAR

Avengrass hangi peyzaj çalışmaları sunar?
Avengrass özelleştirilmiş peyzaj tasarımıyla nasıl başa çıkar?
Avengrass projelerinde sürdürülebilir peyzaj stratejilerinin önemi nedir?
Uygulama yapılan alanlar için sürekli bakım sunuyor musunuz?
Avengrass, kısıtlı bütçeler için de peyzaj hizmeti sunar mı?

KULLANIM ALANLARIMIZ

Amerikan Futbolu

Avengrass futbol sahaları, rekabet ve stratejinin sorunsuzca bir araya geldiği ideal alanlardır. Altyapıyı ve drenaj sistemini verimli bir şekilde kurarız ve inovasyonlarımızla geliştirdiğimiz kaliteli ürünleri bütçe dostu fiyatlarla sunarız. Altyapı bir kez tamamlandığında, üst düzey yapay çimleri kurarız. Premium doldurma malzemelerimizin seçimi, çimin dayanıklılığını ve spor konforunu artırır. Futbol sahaları tasarımı ve inşaatı konusunda öncü bir şirket olarak, Avengrass, sporun heyecanını ve çetin rekabetini sahanızın her santimine getirir.

Futbol Sahaları

Sektörün liderlerinden biri olan Avengrass yüksek kaliteli futbol sahaları sağlama konusunda uzmandır. Futbol sahalarımız kalitenin bir kanıtıdır; en yüksek performans, güvenlik ve sürdürülebilirlik kriterlerini karşılamak üzere hassas bir şekilde tasarlanmış ve üretilmiştir. İster profesyonel futbol için son teknoloji bir saha, ister amatör futbol için parlak ve uzun ömürlü bir saha arıyor olun, Avengrass\\\\\\\'tan en iyisinden daha azını bekleyemezsiniz. Avengrass futbol sahaları oyununuzu geliştirmenize yardımcı olacaktır.