Biz Kimiz?

Yeşilin Zarif Dokunuşu

Avengrass, spor sahaları ve yaşam alanlarına doğal güzelliği kazandırmak amacıyla yapay çim üretimi yapan, dünyanın birçok ülkesinde faaliyet gösteren bir markadır.

Avengrass, kaliteli işçilik ve üstün ürün anlayışıyla spor alanlarından peyzaj alanlarına ve yürüyüş yollarına kadar yaşamın her alanına doğallık ve estetik katmak için faaliyetlerine devam ediyor.

Uluslararası standartlara göre kaliteli saha tasarımı konusunda uzmanlaşan markamız, yapmış olduğu anahtar teslim projelerle müşterilerine çevre dostu çözümler sunmaktadır. Sağlıklı ve estetik çevre anlayışıyla ürettiği yapay çim ürünleri ile futbol sahaları, tenis kortları, çok amaçlı sahalar, oyun alanları, bahçeler, parklar ile özel ve ticari alanlarda insanlara doğal çim deneyimini yaşatır.

Avengrass, sektörün ihtiyaçlarını analiz ederek ve sürekli kendini yenileyerek müşterilerine en profesyonel hizmeti sunabilmek için bugüne kadar öncü ve örnek kalitede birçok yenilikçi projeye imza atmıştır, çünkü kalite Avengrass'ın doğasında vardır!

avengrass-team

+

Ülke

+

Proje

+

Müşteri

Sertifikalarımız

MİSYONUMUZ

Hayata doğallık katmak için buradayız!

Bu hedefe ulaşmak için çalışıyoruz, daha sağlıklı, daha güvenli ve daha estetik yaşam alanları üretiyoruz ve dünyanın 70 ülkesine ihraç ediyoruz.

VİZYONUMUZ

Doğallık eklemek için buradayız!

Yenilikçi, güvenilir, prensipli ve vizyon sahibi bir yaklaşımla çevreyi ve yaşam kalitesini iyileştiren dünya lideri bir marka olmak.

Çim Lifleri

Alt Taban

Dolgu Malzemesi

Üst Yüzey

MARKALARIMIZ

Yeşilin Hassas Dokunuşu