Futbol Sahaları

Sektörün liderlerinden biri olan Avengrass yüksek kaliteli futbol sahaları sağlama konusunda uzmandır. Futbol sahalarımız kalitenin bir kanıtıdır; en yüksek performans, güvenlik ve sürdürülebilirlik kriterlerini karşılamak üzere hassas bir şekilde tasarlanmış ve üretilmiştir. İster profesyonel futbol için son teknoloji bir saha, ister amatör futbol için parlak ve uzun ömürlü bir saha arıyor olun, Avengrass\\\\\\\'tan en iyisinden daha azını bekleyemezsiniz. Avengrass futbol sahaları oyununuzu geliştirmenize yardımcı olacaktır.

https://www.avengrass.com.tr/resimler/ozellik/feature-1698223570.png

Uluslararası Standartlar

https://www.avengrass.com.tr/resimler/ozellik/feature-1698223687.png

Dayanıklılık

https://www.avengrass.com.tr/resimler/ozellik/feature-1698223762.png

Daha Az Yaralanma Riski

https://www.avengrass.com.tr/resimler/ozellik/feature-1698223854.png

Yüksek Performans

https://www.avengrass.com.tr/resimler/ozellik/feature-1698224001.png

4 Mevsim Uygunluk

https://www.avengrass.com.tr/resimler/ozellik/feature-1698224137.png

Kolay Bakım & Onarım

  • Avengrass futbol sahaları, gerçek çimin hissine ve işlevselliğine benzer bir oyun yüzeyi oluşturan en son suni çim teknolojisini içerir. Son teknoloji malzemelerimiz sürekli çekiş, top kontrolü ve oyuncu konforunu garanti eder.
  • Futbol sahalarında sunulan temel hizmetler arasında altyapı, çim, aydınlatma hizmetleri, güvenlik ağları ve inşaat sistemleri yer almaktadır. Bu hizmetler, standların, soyunma odalarının ve diğer inşaat sistemlerinin yapılmasının yanı sıra sağlam altyapı ve kaliteli çim yüzeylerin oluşturulması, gece maçları veya antrenmanlara olanak sağlayacak aydınlatma sistemlerinin kurulumu, sahanın güvenlik ağları ve çitlerle korunması gibi futbol sahalarının tam işlevsel ve güvenli olmasını sağlamaktadır.
  • Avengrass sahaları zorlu kullanıma ve çeşitli hava koşullarına dayanacak şekilde üretildiğinden olağanüstü dayanıklılığa sahiptir. Uzun ömrü sayesinde futbol sahanız uzun yıllar mükemmel durumda kalacaktır.
  • Oyuncu güvenliği son derece önemlidir. Zorlu oyunlar ve antrenman seansları sırasında yaralanma olasılığını azaltan şok emici alt katmanlar içeren Avengrass futbol sahalarının tasarımında oyuncuların güvenliği ön planda tutulur.
  • Futbol sahası içeren her projenin farklı olduğunun bilincindeyiz. Benzersiz ve estetik açıdan hoş bir oyun alanı tasarlamak için Avengrass'ın kapsamlı özelleştirme araçlarını kullanarak çeşitli çim renkleri, alan işaretleri ve logo yerleşimleri arasından seçim yapabilirsiniz.
  • Avengrass kendini çevreye karşı sorumlu olmaya adamıştır. Futbol sahalarımız su tasarrufu sağlayan, bakım maliyetlerinden tasarruf sağlayan ve spor salonları için daha sürdürülebilir bir geleceği teşvik eden çevre dostu malzemelerle inşa edilmiştir.

SIKÇA SORULAN SORULAR

Avengrass futbol sahalarını diğerlerinden ayıran nedir?
Bir Avengrass futbol sahasının kullanım ömrü nedir?
Futbol sahaları hava koşullarından etkilenir mi?
Avengrass bir futbol sahasını benzersiz ihtiyaçlarımıza uyacak şekilde değiştirebilir mi?
Avengrass'ın futbol sahaları sürdürülebilirliğe nasıl katkıda bulunur?

KULLANIM ALANLARIMIZ

Amerikan Futbolu

Avengrass futbol sahaları, rekabet ve stratejinin sorunsuzca bir araya geldiği ideal alanlardır. Altyapıyı ve drenaj sistemini verimli bir şekilde kurarız ve inovasyonlarımızla geliştirdiğimiz kaliteli ürünleri bütçe dostu fiyatlarla sunarız. Altyapı bir kez tamamlandığında, üst düzey yapay çimleri kurarız. Premium doldurma malzemelerimizin seçimi, çimin dayanıklılığını ve spor konforunu artırır. Futbol sahaları tasarımı ve inşaatı konusunda öncü bir şirket olarak, Avengrass, sporun heyecanını ve çetin rekabetini sahanızın her santimine getirir.

Çok Amaçlı Spor Sahaları

Çeşitli spor ve eğlence aktivitelerine ev sahipliği yapacak şekilde tasarlanmış birinci sınıf çok amaçlı sahalar sunuyoruz. Çok amaçlı sahalarımız spor kompleksleri, okullar ve topluluk alanları için mükemmel bir seçenektir çünkü futbol, basketbol, tenis ve daha fazlası gibi sporların yanı sıra eğlence aktivitelerini de destekleyebilecek yüksek performanslı bir oyun yüzeyi sağlarlar. Avengrass ile tesisinizin tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecek, herkesin keyif ve mükemmelliğini garanti eden tek ama çok yönlü bir sahaya sahip olabilirsiniz.