Amerikan Futbolu
Avengrass futbol sahaları, rekabet ve stratejinin sorunsuzca bir araya geldiği ideal alanlardır. Altyapıyı ve drenaj sistemini verimli bir şekilde kurarız ve inovasyonlarımızla geliştirdiğimiz kaliteli ürünleri bütçe dostu fiyatlarla sunarız. Altyapı bir kez tamamlandığında, üst düzey yapay çimleri kurarız. Premium doldurma malzemelerimizin seçimi, çimin dayanıklılığını ve spor konforunu artırır. Futbol sahaları tasarımı ve inşaatı konusunda öncü bir şirket olarak, Avengrass, sporun heyecanını ve çetin rekabetini sahanızın her santimine getirir.
Futbol Sahaları
Sektörün liderlerinden biri olan Avengrass yüksek kaliteli futbol sahaları sağlama konusunda uzmandır. Futbol sahalarımız kalitenin bir kanıtıdır; en yüksek performans, güvenlik ve sürdürülebilirlik kriterlerini karşılamak üzere hassas bir şekilde tasarlanmış ve üretilmiştir. İster profesyonel futbol için son teknoloji bir saha, ister amatör futbol için parlak ve uzun ömürlü bir saha arıyor olun, Avengrass\\\\\\\'tan en iyisinden daha azını bekleyemezsiniz. Avengrass futbol sahaları oyununuzu geliştirmenize yardımcı olacaktır.
Çok Amaçlı Spor Sahaları
Çeşitli spor ve eğlence aktivitelerine ev sahipliği yapacak şekilde tasarlanmış birinci sınıf çok amaçlı sahalar sunuyoruz. Çok amaçlı sahalarımız spor kompleksleri, okullar ve topluluk alanları için mükemmel bir seçenektir çünkü futbol, basketbol, tenis ve daha fazlası gibi sporların yanı sıra eğlence aktivitelerini de destekleyebilecek yüksek performanslı bir oyun yüzeyi sağlarlar. Avengrass ile tesisinizin tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecek, herkesin keyif ve mükemmelliğini garanti eden tek ama çok yönlü bir sahaya sahip olabilirsiniz.