En İyi Avengrass

Tasarım

Sahip olduğumuz uzmanlıkla kişisel ve ortak kullanım alanlarını daha doğal ve güvenli yaşam alanlarına dönüştürecek tasarımlar gerçekleştiriyoruz. Spor sahaları ve peyzaj alanları için tasarım odaklı fikirler üretiyor ve müşterilerimizin en doğal çözümlerle memnuniyetini garanti ediyoruz.

Avengrass olarak, yapay çim tasarım çalışmalarımızı insan fizyolojisi ile uyumlu bir temel üzerine inşa etmek için çalışıyoruz. Ayrıca, modern ve canlı bir belediye açık hava yaşamını başarmak, kullanıcı deneyimi, çevresel değerlere saygı, çevre dostu teknolojilerin kullanımı, dünyayı güzelleştirecek ve insanlara yaşam sevinci verecek mekanlar yaratma konseptleri tasarımlarımızda ön planda olan kavramlardır.

Servislerimiz

Kurulum

Yüksek teknoloji ve güçlü üretim ağı sayesinde Avengrass, yılda 5 milyon m2 spor ve peyzaj alanını yapay çim haline dönüştürme ve kurma kapasitesine sahiptir.

Üretim

Avengrass, küreselleşen dünyada her geçen gün artan spor ve peyzaj yapay çim üreticisidir ve işlevselliği ile projelere değer katmaya devam etmektedir.