En İyi Avengrass

Anahtar Teslim Projeler

Avengrass, iç ve dış mekan spor sahaları ve peyzaj alanları için yapay çim zemin üretimi ve uygulaması konusundaki çözüm ortağınız olarak sizinle. Yapay çim teknolojileri uzmanlık alanımızdır, ancak deneyimimiz ve geniş ürün yelpazemiz sayesinde altyapıdan zemin montajına kadar tüm süreci yönetiriz, yenilikçi bakış açımız ve vizyonumuzla spor ve peyzaj projelerinizi hayata geçiririz.

Projelere bütünsel bir yaklaşım benimser ve kurulum sürecini sorunsuz bir şekilde tamamlarız, kısa sürede hizmete hazır hale getiririz. Uzman ekibimizle en yüksek performans ve eğlence merkezi olan tesislerin oluşturulması için yenilikçi ve sürdürülebilir anahtar teslim çözümler sunuyoruz.

Farklı spor uygulamaları için inşa ettiğimiz alanların tüm aşamalarını yönetiyoruz, ihtiyaçlarınıza ve bütçenize uygun bir alan tasarlamak ve hazırlamak için sizinle çalışıyoruz. Anahtar teslim projelerimiz altyapı ve drenaj sistemleri, yapay çim uygulaması, doldurma sistemleri, saha alanı çevrelemesi ve birçok ayrıntılı uygulamayı içerir.

Avengrass uzmanları işin her aşamasında çalışıyor!

Servislerimiz

Tasarım

Sahip olduğumuz uzmanlıkla kişisel ve ortak kullanım alanlarını daha doğal ve güvenli yaşam alanlarına dönüştürecek tasarımlar gerçekleştiriyoruz.

Kurulum

Yüksek teknoloji ve güçlü üretim ağı sayesinde Avengrass, yılda 5 milyon m2 spor ve peyzaj alanını yapay çim haline dönüştürme ve kurma kapasitesine sahiptir.