En İyi Avengrass

Üretim

Avengrass, her geçen gün küreselleşen dünyada artan spor ve peyzaj yapay çim üreticisidir ve işlevselliği ile projelere değer katmaya devam etmektedir.

Yüksek teknolojiye sahip olması ve güçlü üretim ağı sayesinde Avengrass, yılda 5 milyon m2 spor ve peyzaj alanını yapay çime dönüştürme kapasitesine sahiptir. Ürettikleri ürünler, spor alanlarından yaşam alanlarına kadar birçok alana konfor, doğallık ve estetik görünüm katmaktadır. Avengrass, ihraç ettiği 60 ülkede kullanıcıların sağlıklı ve güvenli spor aktiviteleri yapabilme yeteneğine katkıda bulunmaktadır.

Avengrass tarafından üretilen ürünler uluslararası otorite kuruluşları tarafından onaylanmıştır. Ürettikleri ürünler çevreye ve insan sağlığına duyarlıdır.

Servislerimiz

Tasarım

Sahip olduğumuz uzmanlıkla kişisel ve ortak kullanım alanlarını daha doğal ve güvenli yaşam alanlarına dönüştürecek tasarımlar gerçekleştiriyoruz.

Kurulum

Yüksek teknoloji ve güçlü üretim ağı sayesinde Avengrass, yılda 5 milyon m2 spor ve peyzaj alanını yapay çim haline dönüştürme ve kurma kapasitesine sahiptir.